У Німеччині знову виявили намальовані на будівлях зірки Давида

Джерело: Bild

У Берліні зафіксували кілька випадків намальованої на будівлях зірки Давида – символа, яким у 1930-х роках нацисти позначали єврейські крамниці.

У п’ятницю, 13 жовтня, було зареєстровано два випадки. Як повідомила поліція у відповідь на запит BILD у суботу, графіті стало більше. 

О 8:15 ранку зірку Давида виявили мешканці на одній будівлі, як підтвердила поліція в суботу, 14 жовтня. Повідомлення в соцмережі показало, що зірку було розмазано на стіні будинку.

Фото: Bild

Близько 16:00 зірку Давида знайшли на дверях житлового будинку.

Близько 18:00 зірку Давида виявили ​​на мобільному туалеті на Bödekerstrasse (Friedrichshain). Зірку негайно видалили працівники поліції.

Відомо, що перше графіті було зафіксовано на під’їзді багатоквартирного будинку в Пренцлауер-Берзі. Тоді журналісти поспілкувалися з жінкою, яка живе в цьому будинку.

Фото: Instagram Nilisharon

“Коли ми повернулися додому, я побачила зірку Давида і була шокована”, – розповіла вона.

Жінка викликала поліцію. Зараз ведеться розслідування за фактом розпалювання ворожнечі та пошкодження майна.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

29 лютого у 6-поверховій будівлі Бангладешу з ресторанами та магазинами виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 45 осіб, та ще десятки зазнали поранень.

За даними ЗМІ Головнокомандувач ЗС Великої Британії адмірал Ентоні Радакін таємно допоміг українським військовим атакувати російські кораблі.

У Росії заявили про намір збільшити виробництво літаків дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Водночас аналітики ISW сумніваються у таких можливостях РФ.