У Новій Каховці помер секретар місцевого відділення партії «Единая Россия»

Джерело: російське пропагандистське видання “ТАСС”

У Новій Каховці внаслідок підриву автомобіля помер колаборант і лідер осередку всеросійської партії “Единая Россия” Володимир Малов.

“Помер секретар відділення “Единой России” у Новій Каховці, поранений після підриву авто на Херсонщині”, – йдеться у повідомленні “ТАСС”.

Зазначимо, що сьогодні вранці, 7 жовтня, у Новій Каховці партизани підірвали автомобіль колаборанта і лідера осередку всеросійської партії “Единая Россия” Володимира Малова.

За інформацією українського підпілля, на той час, Малов знаходився в реанімації у критичному стані.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.