У Пентагоні не виключають, що КНДР може відправити свої війська в Україну

Джерело: брифінг речника Пентагону Патріка Райдера

Міноборони США наголосило на необхідності пильно стежити за діями Північної Кореї після підписання договору між КНДР та РФ. У Пентагоні остерігаються, що КНДР у межах цих домовленостей може відправити своїх військових для війни проти України.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи може Північна Корея відправити свої війська в Україні, Райдер сказав, що “це точна та річ, за якою потрібно стежити”.

Водночас речник Пентагону вважає, що північнокорейські військові стануть” гарматним м’ясом” у війні РФ проти України.

“Якби я був керівництвом військового персоналу Північної Кореї, я б поставив під сумнів свій вибір щодо відправлення своїх сил як гарматне м’ясо в незаконній війні проти України”, – сказав Райдер.

Зауважмо, що президент РФ Володимир Путін під час візиту до КНДР підписав з північнокорейським лідером Кім Чен Ином угоду, яка, зокрема, передбачає надання негайної військової допомоги одна одній у випадку вторгнення в одну з країн.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Експерти з питань безпеки заявили, що стався “фундаментальний збій безпеки”, оскільки озброєний чоловік зміг наблизитися до Дональда Трампа достатньо близько, щоб вистрелити під час мітингу передвиборчої президентської кампанії.