У Південній Кореї попередили про можливий напад КНДР за тактикою ХАМАС

Джерело: Yonhap

10 жовтня Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї доповів Комітету нацоборони, що Північна Корея готується до здійснення раптового нападу, використовуючи тактику ХАМАС під час атаки на Ізраїль.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Канг Шін Чол доповів на тему “Уроки, отримані з війни між Ізраїлем та ХАМАС, контрзаходи”

Проаналізувавши напади ХАМАС на Ізраїль із застосуванням ракет, партизанських загонів, вантажівок і мотоциклів, він зазначив, що згідно з попередніми оцінками, несподівана операція бойовиків задовольнила очікування терористів.

Так, ізраїльська система кордонів була нейтралізована, а розвідувальні служби, такі як Моссад, не змогли передбачити раптовий напад.

На думку голови Об’єднаного комітету, користуючись тактикою ХАМАС, КНДР може спробувати окупувати прикордонну територію країни та взяти заручників, щоб посилити тиск на владу для початку переговорів.

Водночас він повідомив про заходи протидії ймовірній загрозі з боку КНДР. Зауваживши, що підрозділи, які проникають суходолом, морем і повітрям, будуть знищені за допомогою новітніх систем оборони, операцій комплексної оборони, спеціальних операцій та спільних операцій ППО.

І додав, навіть якщо Північна Корея атакує великою кількістю безпілотників, їх можна буде виявити, ідентифікувати та збити за допомогою спільних операцій ППО.

Зауважимо, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин змінив старшого генерала збройних сил і закликав до більшої підготовки до можливої війни, збільшення виробництва зброї та розширення військових навчань.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.

Президент України Володимир Зеленський постановив нагородити медаллю “За військову службу Україні” старшого сержанта 10-ї ОГШБр ЗСУ Степана Барна.

В п’ятницю, 17 травня, пройшла офіційна церемонія зважування напередодні бою між українським боксером Олександром Усиком та британцем Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі.