У Південній Кореї посилять регулювання Telegram для боротьби з дипфейками

Джерело: Yonhap

Уряд Південної Кореї планує посилити регулювання соціальних платформ, таких як Telegram, щоб боротися із сексуальними злочинами, пов’язаними з дипфейками.

Згідно з планом південнокорейського уряду, Telegram буде зобов’язаний мати агента, що представляє компанію в Південній Кореї, та вживати заходів щодо захисту дітей від сексуальної експлуатації та іншого шкідливого контенту на своїй платформі.

Інші оператори, у тому числі інтернет-портал Naver і компанія Meta, якій належать Instagram і Facebook, також будуть зобов’язані розробити заходи реагування на поширення таких матеріалів на своїх платформах.

Комісія з комунікацій Південної Кореї матиме право накладати штраф на компанії в разі порушення вимог, заявив уряд.

Як пояснили у виданні, такий крок зроблено після того, як напочатку цього року серія порнографічних матеріалів, спрямованих проти молодих жінок у Telegram, викликала обурення громадськості.

Кількість заяв у поліцію про сексуальні злочини зросла більш ніж у чотири рази – до 964 випадків цього року порівняно зі 180 випадками за весь 2023 рік.

Уряд Південної Кореї заявив, що планує посилити співпрацю з глобальними платформами для видалення незаконного контенту і допомоги в розслідуванні таких випадків.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.