У полоні ХАМАСу перебувають майже 200 осіб – ЦАХАЛ

Джерело: The Times of Israel

Представник ЦАХАЛу, контр-адмірал Даніель Хагарі поінформував, що ізраїльські військові вже повідомили сім’ї 199 заручників про те, що їхні близькі утримуються в Секторі Гази.

За його словами, військові володіють деякою інформацією про місцезнаходження заручників, утримуваних бойовиками ХАМАСу в секторі Гази.

“Ми докладаємо всі зусилля, щоб спробувати зрозуміти, де знаходяться заручники в секторі Гази, і у нас є така інформація. Ми не будемо здійснювати напад, який поставить під загрозу наш народ”, – запевнив Хагарі.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.