У російській Адигеї безпілотники атакували військовий аеродром
Джерело: ASTRA
Уночі 10 жовтня безпілотники атакували військовий аеродром “Ханская” в Адигеї (РФ).
Про звуки БпЛА та вибухи у соцмережах почали писати місцеві жителі, тоді як влада регіону спершу не повідомляла нічого.
Згідно з публічними даними, на аеродромі дислокується 272-га навчальна авіаційна Полоцька орденів Суворова та Кутузова авіаційна база 2-го розряду Краснодарського вищого військового авіаційного училища льотчиків ім. героя СРСР А. Сєрова.
Відповідно до системи моніторингу пожеж NASA, після атаки виникло займання поряд з аеродромом.
Згодом глава Адигеї підтвердив, що вночі відбулась атака БпЛА. За його словами, обійшлось без жертв та поранених. Водночас він підтвердив займання, яке гасять рятувальники та повідомив про евакуацію мешканців селища Родніковий, яке фактично прилягає до аеродрому.
За останніми повідомленнями, після атаки поруч з аеродромом зайнявся склад паливно-мастильних матеріалів. Водночас за іншою версією, поблизу аеродрому могли бути паливні резервуари для літаків чи склад авіабомб.
- 9 жовтня ударна група угруповання сил та засобів Військово-Морських Сил Збройних Сил України у взаємодії з підрозділами Служби безпеки України атакували базу зберігання БпЛА типу “Шахед” на території РФ.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.
14 липня Кабінет Міністрів підготував оновлення державної підтримки населення та має затвердити оновлені виплати при народженні дитини, а також підтримку у перші роки її життя. Про це заявив президент Володимир Зеленський після зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.
13 липня італійський тенісист Яннік Сіннер здобув перемогу на Вімблдоні-2025, третьому у сезоні турніру серії Grand Slam.
Президент США Дональд Трамп розглядає можливість конфіскувати близько $5 млрд російських активів за кордоном і передати їх Україні.
В Україні з’явилися нові боєприпаси, що дозволяють ефективно боротися з дронами за допомогою стандартних автоматів. Оборонний кластер Brave1 ініціював розробку антидронових набоїв, що в рази підвищують шанси військових уразити рухому ціль.