У Секторі Гази, ймовірно, загинули більше ніж 700 палестинських дітей – ЮНІСЕФ

Джерело: CNN

Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) повідомив, що впродовж тижня, з моменту нападу палестинського терористичного угруповання ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня, ймовірно, загинули більше ніж 700 дітей у Секторі Гази і майже 2,5 тисячі дістали поранення.

“Згідно з останніми повідомленнями від місцевих органів охорони здоров’я та медіа, щонайменше 2215 палестинців було вбито, включаючи понад 700 дітей, і більше ніж 8714 людей було поранено, у тому числі понад 2450 дітей”, – заявила речниця спеціалізованої структури ООН Сара Аль Хаттаб.

Своєю чергою, представник ЮНІСЕФ Джеймс Елдер заначив, що вбивства дітей мають припинитися.

“Зображення та історії чіткі: діти з жахливими опіками, мінометними пораненнями та втраченими кінцівками. Лікарні сильно переповнені, щоб їх лікувати”, – прокоментував він.

Водночас Елдер наголосив що дітей з Ізраїлю, яких утримують у заручниках в Секторі Гази, необхідно безпечно та негайно повернути родинам і близьким.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.