У Сеулі близько 200 фермерів вийшли на протест через заборону собачого м’яса
Джерело: Reuters
Біля офісу президента в Сеулі в четвер, 30 листопада, близько 200 південнокорейських фермерів, які розводять і вирощують собак для споживання в їжу, вийшли на мітинг, вимагаючи від уряду відмовитися від плану заборонити вживання собачого м’яса.
Як розповіли в агентстві, десятки фермерів намагалися в’їхати на вулицю перед офісом президента на вантажівці з собаками в клітках, щоб випустити їх там на волю. Після огляду вантажу їх зупинила поліція.
Протестувальники побилися з поліціянтами, які встановила барикади, щоб перешкодити їм перейти вулицю і наблизитися до президентського офісу. Троє фермерів були затримані поліцією під час сутички, повідомили організатори.
За словами Джу Йонг Бонга, представника промислової групи, який очолював мітинг, політики не мають права закривати промисловість або вирішувати, що люди обирають їсти.
“Ми не можемо погодитися з думкою, що це варварство, тому що всі країни, які мають традиції тваринництва, колись їли собак, і досі є країни, де це робиться”, – прокоментував він.
При цьому Бонг додав, що фермери були повністю виключені з обговорення законопроєкту про заборону розведення і продажу собак для споживання, а запропонована фінансова компенсація, яку уряд пропонує тим, хто втратить бізнес, була “абсолютно неадекватною”, враховуючи, що вони втратять засоби до існування.
Повідомляється, що понад 6 мільйонів південнокорейських домогосподарств тримають собак як домашніх улюбленців, а президент країни Юн Сок Йоль і його дружина Кім Кьон Хі є власниками шести собак, у тому числі собаки-поводиря на пенсії та собаки-рятувальника.
Своєю чергою, фермери звинуватили першу леді, яка є активним критиком споживання собачого м’яса, у тому, що вона, за їхніми словами, чинить неналежний тиск на уряд і правлячу партію з метою запровадження заборони.
- Південна Корея планує до кінця року ввести закон, який заборонятиме вживати собаче м’ясо.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про ймовірний розстріл військовополонених десантників на Курському напрямку. Омбудсмен вже звернувся до ООН та Червоного Хреста.
11 років тому, у лютневі дні 2014 року, Віктор Янукович готував свою втечу з України. Попри заяви про намір залишитися в країні, він таємно організовував евакуацію цінностей із резиденції в Межигір’ї та координував шляхи відступу. Букви згадують перебіг подій і трагічні для нашої держави наслідки загравання Януковича з Росією.
Фрідріх Мерц, консервативний опонент Ангели Меркель, має всі шанси стати наступним канцлером Німеччини. Водночас, ультраправа партія “Альтернатива для Німеччини” (AfD) очікує історичного прориву.
Мікропластик проникнув у всі куточки Землі — від арктичної мерзлоти до організмів морських тварин. Він також виявлений у людських тілах.
Активісти руху “Всі ненавидять Ілона Маска” прийшли до флагманського магазину Tesla у Лондоні з картонною фігуркою Маска, який демонструє скандальний жест, схожий на нацистське вітання.