У США ініціювали розслідування політики різноманітності в Disney
Джерело: BBC
Урядове агентство США, яке регулює телебачення, почало розслідування політики різноманітності в Disney.
Голова Федеральної комісії зі зв’язку (FCC) Брендан Карр надіслав Disney листа, в якому повідомив компанію та її підрозділ ABC News про розслідування.
Він сказав, що цей крок викликаний занепокоєнням, що компанія просуває різноманітність “у спосіб, який не відповідає” державним нормам. Представник Disney сказав, що компанія розглядає лист.
“Ми з нетерпінням чекаємо взаємодії з комісією, щоб відповісти на її запитання”, — зазначив він.
У листі, адресованому виконавчому директору Disney Роберту Айгеру, голова FCC Карр заявив, що хоче переконатися, що медіакомпанія “припиняє будь-які дискримінаційні ініціативи по суті, а не лише за назвою”.
“Хоча я бачив повідомлення про те, що Disney нещодавно відмовився від деяких своїх програм DEI, серйозні занепокоєння залишаються”, — написав Карр у листі.
Він також додав, що хоче переконатися, що Disney і ABC не порушують положення Федеральної комісії зв’язку про рівні можливості працевлаштування, “сприяючи огидним формам дискримінації DEI”.
За словами Карра, йому потрібна інформація про правила, що регулюють представлення різноманітності в персонажах, серед інших ініціатив.
- Компанія Disney оновила свої корпоративні фактори ефективності, прибравши пункт “Різноманітність та інклюзивність” із критеріїв оцінки винагороди керівників. Натомість введено новий показник – “Стратегія талантів”, повідомили в компанії.
Воюючи на боці України, загинув 21-річний угорський доброволець Ашер Беньямін, повідомили журналістам неофіційні українські та угорські джерела, а також батько бійця.
12 липня російські окупанти скинули КАБ на селище у Дніпропетровській області, внаслідок чого загинуло двоє людей.
За попередніми даними, причиною катастрофи літака авіакомпанії Air India, що сталася минулого місяця і забрала життя 260 людей, стало припинення подачі палива до двигунів.
Швеція готується орендувати камери у в’язницях Естонії, оскільки в країні не вистачає місць для ув’язнених.
Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.