У США помер письменник Пол Остер
Джерело: The New York Times
Американський письменник Пол Остер, автор відомої “Нью-Йоркської трилогії”, помер у віці 77 років. Смерть письменника сталася у вівторок, 30 квітня, у його домівці в Брукліні, штат Нью-Йорк.
Джерелом інформації про смерть Остера стала його подруга Джекі Лайден. Раніше цього року дружина Остера, Сірі Хустведт, повідомила, що письменник страждав на рак легень.
Остер став широко відомим на літературній сцені в 1980-х роках після публікації своєї “Нью-Йоркської трилогії”. Його літературна кар’єра розпочалася у 1982 році з мемуарів “Вигадка самотності”, які були присвячені його відносинам з померлим батьком.
Перший роман Остера “Місто зі скла” спочатку відхилили 17 видавництв, але врешті-решт він був опублікований у Каліфорнії у 1985 році. Цей роман став першим з “Нью-Йоркської трилогії”, яка згодом була визнана однією з 25 найвизначніших книг про Нью-Йорк за останні 100 років за версією The New York Times.
Остер також був відомий своїми романами “Книга ілюзій” і “Бруклінські дурниці”, а також сценарієм до фільму “Дим”. Його творчість мала значний вплив на літературну спадщину і продовжуватиме надихати читачів у всьому світі.
- Британський актор Браян МакКарді, найбільш відомий роллю кримінального авторитета Джона Томаса “Томмі” Хантера у серіалі від ВВС “За службовими обов’язками”, помер у віці 59 років.
- У США померла режисерка документального кіно Елеанор Коппола, дружина режисера Френсіса Форда Копполи.
Принцеса Єлизавета, 23-річна майбутня королева Бельгії, потрапила під заборону на навчання іноземних студентів у Гарварді, яку напередодні запровадила адміністрація Білого дому.
Наступного тижня мешканці штату у Мексиці голосуватимуть на суддівських виборах. Серед кандидатів — Леопольдо Чавес, який провів майже шість років за ґратами за контрабанду чотирьох кілограмів метамфетаміну у 2015 році.
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що країна може розглянути відновлення військового призову вже з наступного року, якщо не вдасться набрати необхідну кількість добровольців до лав збройних сил.
З російських екранів можуть зникнути відомі фільми та телесеріали через “заборонену пропаганду чайлдфрі”.
За даними аналітиків, росіяни просунулися у районах Лимана, Торецька та Новопавлівки.