У США розкрили вбивство 1977 року за відбитками пальців на пачці цигарок
Джерело: AP
У США знайшли підозрюваного у вбивстві, яке сталося 1 лютого 1977 року в Сан-Хосе.
Як зазначається, поліція затримала Віллі Юджина Сімса з Огайо за підозрою у вбивстві Жанетт Ралстон.
Тіло виявили на задньому сидінні її Volkswagen Beetle на автостоянці біля бару, де її востаннє бачили живою.
Друзі жінки розповідали, що вона вийшла з бару з незнайомим чоловіком, пообіцявши прийти за 10 хвилин, але так і не повернулася.

Фото: Santa Clara County
Як встановило слідство, жінка зазнала сексуального насильства, а потім її задушили сорочкою. Після скоєного вбивця намагався підпалити машину, але не зміг.
Попри те, що поліція склала фоторобот підозрюваного, тоді розслідування вбивства зайшло в глухий кут. Утім, минулої осені слідчі передали до оновленої бази ФБР відбитки, зняті з пачки цигарок у машині загиблої. Вони збіглися з відбитками Віллі Сімса.
Також його ДНК знайшли на сорочці Жанетт і під її нігтями.
- У Великій Британії чоловік помилково провів у в’язниці 38 років за вбивство, якого, як виявилось, він не скоював.
Посольство Росії у Швеції заявило про чергову “атаку” на дипмісію з використанням дрона. Згідно з офіційним повідомленням, 25 травня близько 3:40 ранку безпілотник пролетів над територією посольства та скинув ємність із фарбою перед головним входом.
Грузинській співак Ереклі Гецадзе під час концерту на музичному фестивалі Tbilisi Open Air викинув до сміттєвого бака російський триколор і справив на нього природну потребу. Глядачі підтримали музиканта схвальними вигуками та оплесками.
Засновник холдингу “Царьград”, російський бізнесмен Костянтин Малофєєв закликав владу РФ скасувати пенсії для громадян, народжених після 1995 року. На його думку, це спонукатиме молодь мати більше дітей, аби забезпечити себе у старості.
Нідерланди вже 26 травня передадуть до України останній з раніше погоджених винищувачів F-16, повідомив міністр оборони країни Рубен Брекельманс.
Як повідомляють The Washington Post, рішення адміністрації Дональда Трампа припинити тимчасовий захист від депортації для афганців, які втекли до США після захоплення влади в Афганістані талібами, викликало шквал критики з боку американських ветеранів війни та правозахисників. Вони називають цей крок “зрадою” і “насмішкою над реальністю”.