У США схвалили перші таблетки для лікування післяпологової депресії

Джерело: AL Jazeera

Регуляційні органи охорони здоров’я в Сполучених Штатах схвалили першу таблетку для лікування післяпологової депресії. Відомо, що кожна сьома жінка страждає від цього.

У п’ятницю, 4 серпня, Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) повідомило, що схвалило препарат Zurzuvae, вироблений Biogen and Sage Therapeutics, для лікування важкої депресії, пов’язаної з пологами або вагітністю.

Досі лікування післяпологової депресії в США було доступне лише у формі внутрішньовенної ін’єкції.

Biogen and Sage Therapeutics заявила, що очікує, що препарат стане комерційно доступним цього року.

“Очікується, що Zurzuvae буде запущено та стане комерційно доступним у четвертому кварталі 2023 року, незабаром після того, як Управління з контролю за наркотиками США зарахує його як контрольовану речовину, що, як очікується, відбудеться протягом 90 днів”, — йдеться у заяві компанії.

Ціну на таблетки, які приймають один раз на день протягом 14 днів, виробник поки не оголосив.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.