У США знайшли 82-річну жінку, яка зникла понад 60 років тому

Джерело: BBC

У США знайшли 82-річну жінку, яка понад 60 років вважалася зниклою. Як з’ясувалося, Одрі Бакеберг втекла від домашнього насильства.

Одрі Бакеберг з Вісконсину, США, зникла 7 липня 1962 року у віці 20 років. Жінка вийшла з дому за чеком на зарплату з вовняної фабрики, на якій працювала.

Разом із 14-річною нянею її двох дітей Бакеберг поїхала автостопом до міста Медісон, де вони сіли на автобус до Індіанаполіса, штат Індіана. Утім, дівчина вирішила повернутися додому. Вона розповіла, що востаннє бачила Бакеберг, коли та заходила за ріг автобусної зупинки.

Фото: Wisconsin Missing Persons Advocacy

Як розповіли у виданні, Одрі вийшла заміж за Рональда Бакеберга у 15-річному віці. Незадовго до зникнення жінка подала заяву до поліції на свого чоловіка, в якій стверджувала, що той її бив та погрожував вбити.

Тоді слідчим не вдалося знайти жінку. Вже на початку 2025 року слідчі знову повернулися до її справи. Цього разу 82-річну Одрі Бакеберг знайшли за межами її рідного штату. Детектив Айзек Генсон розповів, що у розслідуванні допоміг обліковий запис сестри зниклої на генеалогічному сайті Ancestry.com.

“Це стало ключовим фактором у пошуку записів про смерть, звітів про перепис населення та інших даних. Зрештою, ми знайшли адресу, я зателефонував до місцевого управління шерифа і сказав: “За цією адресою живе одна жінка. У вас є хтось, хто міг би зайти до неї?” – розповів детектив.

Через десять хвилин Генсону зателефонувала Бакеберг. Їхня розмова тривала 45 хвилин.

“Я думаю, що вона просто відсторонилася, відійшла від усього цього та почала займатися своїми справами і жити своїм життям. Вона здавалася щасливою, впевненою у своєму рішенні”, – резюмував Генсон.

Адміністрація Дональда Трампа на початку 2025 року звернулася до українського уряду з проханням прийняти невизначену кількість депортованих зі США громадян інших країн. Про це свідчать документи, з якими ознайомилось видання.

Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні завершили проєкт EU4UASchools: Build Back Better, спрямований на відновлення освітньої інфраструктури у постраждалих від війни регіонах. 

Влада Литви, Латвії та Польщі відмовилася пропустити через свій повітряний простір літаки, якими планували дістатися до Москви президент Сербії Александар Вучич та прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. Політики мали взяти участь у параді 9 травня.

Частка тих, хто позитивно ставиться до формату національного телемарафону “Єдині новини”, знизилась із 45% у 2022-му до 17% у 2024 році.

Ввечері 6 травня Індія атакувала Пакистан. У двох прикордонних районах індійського Кашміру чути інтенсивні обстріли та гучні вибухи.