У Тернополі зустріли тіло загиблого бойового медика Дмитра Хоми
Джерело: “Суспільне Тернопіль”
4 червня у Тернополі зустріли тіло Дмитра Хоми, який був бойовим медиком “Сталевої сотні” 2-го стрілецького батальйону 67-ї окремої механізованої бригади.
Дмитро Хома на псевдо “Фантом” загинув під час евакуації побратима з поля бою. Дмитро воював із 18-ти років.
Побратим бійця, ветеран Віталій Шепель розповів, що дізнався про загибель Хоми у месенджері.
“Нам написали, що він поїхав на евакуацію. Прилетів FPV-дрон. Влучив просто в них. Він був з двома побратимами. На жаль, Дмитро загинув”, – зазначив він.
За словами Шепеля, він знав “Фантома” від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
“Він за спеціальністю не медик, але в процесі здобув знання і навички. Ми разом захищали Київщину. Були в одній групі, на Харківщині, далі був Бахмут, Донеччина”, – прокоментував побратим Хоми.
У Дмитра залишилася дружина Олександра та маленький син.
З вулиці Тролейбусної колона “На щиті” повернула до центру міста.

Фото: Суспільне Тернопіль
Як зазначається, люди зустрічали військового навколішки. Поблизу “Дому ветерана”, з якого “Фантом” разом із побратимами виїжджав на війну в лютому 2022 року, автомобілі почали сигналити.

Фото: Суспільне Тернопіль
У “Домі печалі” рідні, побратими й друзі віддали Дмитру останню шану.

Фото: “Суспільне Тернопіль”
- Головний Рабин України Моше Реувен Асман повідомив про загибель на фронті вчителя Андрія Куровського.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.