У Зімбабве врятували 15 гірників, які були заблоковані в шахті впродовж кількох днів

Джерело: Reuters

У Зімбабве рятувальники визволили п’ятнадцятьох гірників, які після обвалу грунту були заблоковані у шахті протягом декількох днів.

“Усі шахтарі врятовані живими”, – запевнив речник уряду Нік Мангвана.

Як розповіли в агентстві, обвал ґрунту на шахті Redwing, що за 270 кілометрів від столиці Хараре, стався у четвер, 4 січня. Під завалом опинилися 15 шахтарів.

У золотодобувній компанії Metallon Gold, якій належить шахта, пояснили, що рятувальна операція була відкладена через нестабільність ґрунту.

Примітно, що гірничодобувна діяльність на шахті Redwing здійснювалась незаконно, починаючи з 2020 року.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.