Uklon припиняє працювати вночі під час комендантської години — компанія
Джерело: гендиректор компанії Сергій Гришков у Facebook
Гендиректор компанії Uklon Сергій Гришков оголосив, що їхній онлайн-сервіс виклику автомобілів припиняє свою роботу під час комендантської години вночі. Рішення починає діяти відсьогодні відповідно до вимог Патрульної поліції.
У повідомленні, опублікованому на Facebook, він пояснив, що звернення від правоохоронних органів компанія отримала 7 березня 2024 року. Uklon врахував цей запит, внісши технічні зміни до свого сервісу.
Гришков додав, що раніше водії Uklon самостійно вирішували, чи працювати вночі під час комендантської години, але тепер платформа автоматично обмежуватиме їхню роботу в цей період. У коментарях він підтвердив, що Uklon – єдиний сервіс, який працював цілодобово, зокрема послугами користувалися люди, в яких траплялись екстрені випадки.
«Для нас немає заробітку в комендантську годину, це менше ніж 2% замовлень від добової кількості, але ми є єдиною альтернативою для людей у разі термінової ситуації», – повідомляв керівник.

Скриншот Facebook
- АТ “Укрпошта” уклала угоду про співпрацю з компанією DHL Global Match з Великої Британії — найбільшим у світі поштовим та логістичним концерном. Їхнє партнерство реалізовуватиметься в галузі транспортних послуг та перевезення поштових відправлень.
Росія вже вичерпала радянські запаси озброєння. Згідно зі звітом Київського економічного інституту (KSE), потік військової техніки зі складів РФ на передову впав до рівня, що був до 2022 року.
Російська делегація на чолі з головою Ради Федерації РФ Валентиною Матвієнко напередодні прибула до Швейцарії для участі у Шостій Всесвітній конференції спікерів парламентів та інших заходах Міжпарламентського союзу.
28 липня слідчий суддя ВАКС обрав власниці двох компаній – постачальниць продуктів харчування для Збройних Сил України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Агента ФСБ у керівництві “Укртелекому”, котрий передавав ворогу секретні дані про зв’язок у Силах оборони, засудили до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Американсько-німецька компанія-розробник програмного забезпечення Auterion до кінця 2025 року спорядить Україні 33 тисячі “ударних систем” для БпЛА з штучним інтелектом, здатних обходити системи радіоелектронної боротьби та фізичні перешкоди – подібно до дронів на оптоволокні.