Україна не веде перемовини про закриття кордонів з Польщею – Кубраков

Джерело: пресслужба Мінінфраструктури

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

“Ніхто з української сторони не веде переговори про закриття кордонів з Польщею. Для нас стабільно працюючий кордон – це питання виживання у війні з російським агресором”, – наголосив Кубраков.

За словами міністра, Україна “з великою повагою ставиться до дружньої Польщі”. Він додав, що українська сторона запропонувала Польщі конструктивні рішення, а також зробила кроки назустріч для зняття напруження на кордоні.

“Очікуємо відповідні рішення збоку польського уряду, щоб ситуація не зайшла в глухий кут. Подібне рішення не буде вигідне нікому, окрім нашого спільного ворога”, – резюмував Кубраков.

Раніше прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що Україна та Польща не виключають повного закриття кордону для торгівлі товарами, проте це рішення буде тимчасовим.

“Ми говоримо з українською стороною про повне закриття кордону для торгівлі товарами. Це буде тимчасове, але водночас і болісне рішення для обох сторін”, – сказав він.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив у четвер, 25 квітня, що ризик військових інцидентів на білорусько-українському кордоні – досить високий.

У Миколаєві сталася трагедія під час завантаження боєприпасів, внаслідок якої загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України, ще двоє отримали поранення. Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 24 квітня 2024 року.