Україна та Польща можуть повністю закрити кордон для торгівлі товарами – Туск

Джерело: tysol.pl

Під час пресконференції у Варшаві прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що Україна та Польща не виключають повного закриття кордону для торгівлі товарами, проте це рішення буде тимчасовим.

“Ми говоримо з українською стороною про повне закриття кордону для торгівлі товарами. Це буде тимчасове, але водночас і болісне рішення для обох сторін”, – сказав він.

За словами Туска, така можливість буде обговорюватися на перемовинах з польськими протестувальниками 29 лютого.

“Я готовий приймати важкі рішення. Коли мова йде про кордон з Україною, завжди консультуючись із Києвом, щоб не було непотрібної напруги. Але ми повинні знайти довгострокове рішення”, – наголосив прем’єр-міністр.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.

Британські розвідники прокоментували скандал з Тимуром Івановим – заступником глави міноборони РФ – якого звинувачують у хабарництві.