Україна отримала від Кореї 70 автівок швидкої допомоги

Фото: МОЗ України

Джерело: МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України отримало від уряду Кореї ще 70 автівок швидкої допомоги для надання невідкладної медичної допомоги під час війни.

Раніше до України вже було доставлено 30 автівок, тож загалом Корея передала нам як гуманітарну допомогу 100 машин.

Автівки використовуватимуться для надання необхідної допомоги пацієнтам, які потребують додаткових заходів для підтримки життя під час транспортування до лікарень та між лікарнями.

Автомобілі обладнано засобами, що дозволяють надавати життєво необхідну допомогу пацієнтам під час медичного транспортування.

“Повномасштабна війна значно збільшила потребу у транспортних засобах для швидкої евакуації постраждалих. Водночас наша медична інфраструктура постійно знаходиться під обстрілами та атаками з боку армії РФ. Наразі більше ніж 500 автомобілів невідкладної допомоги знищено, пошкоджено або захоплено ворогом. Передані автівки швидкої допомоги допоможуть нашим героїчним медикам продовжувати рятувати життя людей за будь-яких умов”, — прокоментував міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.

З початку повномасштабної війни Корея неодноразово допомагала системі охорони здоровʼя України, надсилаючи вакцини, медичні вироби, лікарські засоби.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.