«Україна сьогодні точно має підтримку в усьому світі», – Порошенко на ПА НАТО
Джерело: пресслужба “Європейська Солідарність”
Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, який бере участь у роботі Парламентської асамблеї НАТО, заявив, що Україна зробила багато для того, щоб отримати запрошення в Альянс.
“Ми провели зустрічі з представниками десятків делегацій. І можу сказати, що Україна сьогодні точно має підтримку в усьому світі”, – сказав він.
Порошенко наголосив, що членство України в НАТО є головною передумовою перемоги у війні.
“І тому в текст Декларації включено важливу деталь – з’явилося слово “запрошення”. І констатується, що Україна багато зробила для того, щоб отримати запрошення”, – повідомив п’ятий Президент.
Він також наголосив на потребах України у сфері оборони, зокрема в посиленні систем ППО, винищувачах, бронетехніці та снарядах.
“Дуже важливими є інвестиції в оборонну промисловість України. Я дуже вдячний, що також цей пункт увійшов в Декларацію”, – сказав Порошенко.
Він також розповів про важливість впровадження санкції проти РФ, які перекриють “фінансування війни за рахунок доходів” Росії.
- У декларації “Підтримувати Україну до перемоги” Парламентської асамблеї НАТО від 27 травня зазначили, що лідери Альянсу мають підтвердити свою тверду відданість гарантіям колективної безпеки на Вашингтонському саміті в липні та надіслати чіткий сигнал про те, що Україна на шляху до членства.
Сили оборони України 30 червня здійснили успішний удар по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво ускладнивши оперативне управління в ключових районах.
1 липня президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрим гарантується військовослужбовцям виплата грошової компенсації за всі невикористані дні відпустки у разі звільнення зі служби (№ 4470-IX).
1 липня російський лідер Володимир Путін провів розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.
Міжвідомча робоча група з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій вже опрацювала 1692 із 2636 справ стосовно посадовців. Станом на 1 липня скасували 445 рішень.
Верховна Рада України взяла до розгляду законопроєкт №13423, який може легалізувати масштабну корупцію в оборонній сфері.