Україна з Японією підписали Конвенцію щодо усунення подвійного оподаткування

Джерело:  пресслужба Мінфіну.

Україна і Японія підписали угоду про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням і уникненням, разом із Протоколом до цієї угоди.

Міністр фінансів України Сергій Марченко зазначив, що підписання цієї угоди відкриває нові перспективи для обох країн, сприяє створенню сприятливих умов для інвестицій та зміцненню економічних зв’язків між Україною і Японією.

У межах угоди визначаються методи уникнення подвійного оподаткування, встановлюються умови для обміну податковою інформацією між податковими органами обох країн.

Суб’єктами виконання угоди та протоколу є Міністерство фінансів України та Державна податкова служба України.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.