Україна зі Швецією підписала угоду про обмін і захист секретної інформації — глава Міноборони

Джерело: міністр оборони Олексій Резніков у Twitter.

Україна разом зі Швеції уклали угоду щодо обміну та взаємному захисту секретної інформації. Домовленостей досягли в межах саміту НАТО у Вільнюсі.

“Україна та Швеція підписали угоду про обмін та взаємний захист секретної інформації. Довіра є наріжним каменем міцного партнерства. А доступ до інформації – ключ до успіху”, — зазначив Резніков.

Під час підписання угоди були присутні глава МЗС Дмитро Кулеба, його швецький колега Тобіас Більстрьом, Резніков та глава міноборони Швеції Пол Йонсон.

Очікується, що лідери G7 оголосять масштабний договір безпеки з Україною під час саміту. Гарантії безпеки можуть включати оборонне обладнання, навчання та обмін розвідданими.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.

Станом на ранок 8 грудня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.