Українець заснував стартап, який «роздягає» жінок за гроші

Джерело: Букви

Українець запустив AI-стартап Makenude.ai, який дозволяє “роздягнути” будь-яку жінку. Засновник залишається анонімним, проте його ініціатива вже викликала неабиякий осуд з боку користувачів мережі.

“Лише одним клацанням миші перегляньте будь-яку дівчину без одягу”, — йдеться в описі Makenude.ai.

Фото: скрін Telegram-каналу

Користувач може завантажити фото, після чого нейромережа перемальовує виділену область в дещо мультяшному стилі та з перебільшеними формами.

“Це сексуалізує образ, але не може вважатись порушенням конфіденційності, так само як не може вважатись малюнок з образом оголеної коханої, порушенням її конфіденційності. На додаток скажу, що у нас працює відділ контролю 24/7, який банить акаунти, які намагаються порушувати правила сервісу та заливати фото підлітків, вагітних, релігійних осіб, державних діячів тощо”, – заявив засновник стартапу.

Ініціатива вже викликала осуд з боку користувачів мережі.

Фото: Букви

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.

Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.

На засіданні 4 квітня уряд Норвегії затвердив збільшення допомоги Україні у 2025 році до 85 мільярдів крон ($7,8 млрд).