Українська блогерка Саша Бо втретє стала мамою (Фото)

Джерело: Саша Бо в Instagram

Вчора, 21 листопада, українська блогерка-мільйонниця Саша Бо втретє стала мамою, народивши донечку Віру.

“Наша Вірочка. Вчора о 21:45 ми нарешті зустрілись. 2330 г, 49 см”, – написала блогерка під світлинами з новонародженою донькою.

Зазначимо, що Саша Бо вже має двох синів. У 2015 році вона вийшла заміж за блогера Ігоря Пустовіта. У 2016 році народила сина Данила. У 2018 році народила другого сина, Євгена. У 2021 році розлучилась.

Зараз Саша Бо заміжня за своїм колишнім одногрупником Платоном Тарнавським, від якого й народила донечку Віру.

Довідково. Саша Бо (справжнє ім’я Олександра Володимирівна Тарнавська; також відома як Саша Тарнавська) – перша українськомовна блогерка, якій вдалося зібрати мільйонну аудиторію в Instagram. Блог Саша Бо веде з 2016 року. Станом на сьогодні має 1,8 млн підписників у Instagram.

Народилася 19 червня 1995 року. У 2009 році закінчила навчання у музичній школі за класом фортепіано. У 2010 році вступила на факультет ортопедичної стоматології Чортківського медичного коледжу. У 2018 році закінчила навчання в Івано-Франківському медичному університеті за спеціальністю “стоматолог”.

Має власний салон “Stories by Sashaabo”, а також клініку естетичної косметології “Stories Aesthetic Clinic”.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.