Українська делегація прибула на кордон, проте зустріч з польськими урядовцями не відбулась

Джерело: міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко

Сьогодні, 23 лютого, урядова делегація на чолі з премʼєр-міністром Денисом Шмигалем вирушили на польсько-український кордон для врегулювання ситуації. 

Фото: МВС

“Бо коли українські водії тижнями не можуть перетнути кордон – це неадекватна ситуація у цивілізованому світі. Упродовж всього часу протестів я на прямому звʼязку з Міністром внутрішніх справ Польщі Марчіном Кєрвінським. На жаль, особисто зустрітися на кордоні сьогодні не вдалося”, – зазначив Клименко. 

Проте він подякував польським правоохоронцям за оперативну реакцію на випадки розсипання українського збіжжя.

Міністр також зазначив, що на польсько-українському кордоні через протести заблоковані 6 пунктів пропуску.

“Українські прикордонники цілодобово відстежують ситуацію на кордоні. Триває постійний обмін інформацією з польськими колегами. Працюємо над врегулюванням ситуації. Сподіваємося на діалог у рамках Плану взаємопорозуміння”, – додав Клименко.

Повінь затопила міста в густонаселеній дельті річки Чжуцзян на півдні Китаю після рекордних дощів, що викликало занепокоєння стосовно захисту регіону від більших наслідків, спричинених екстремальними погодними явищами.

Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.