Українська сторона не має підтвердження щодо блокування кордону перевізниками з Польщі

Джерело: телемарафон

В Україні не отримали офіційного підтвердження, що польські перевізники долучаться до акцій їхніх фермерів для блокування українсько-польського кордону, сказав представник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко.

За його словами, нині немає офіційно ми не отримали підтвердження від польських прикордонників — ні на рівні апарату прикордонного представництва, ні на рівні старших змін по пунктах пропуску.

Інформація стосовно перевізників з’явилася у мережі.

Таку інформацію ми бачили у відкритих джерелах, що польські перевізники планують поновити свої дії і доєднатись до польських фермерів щодо блокування (з 1 березня). Серед тих напрямків, які зазначались у повідомленнях, то це в межах тих напрямків, де і зараз польські фермери блокують рух для вантажівок, – зазначив Демченко.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.