Українські армійці підняли державний прапор у населеному пункті Роботине

Джерело: Валерій Залужний/Facebook

23 серпня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний опублікував відео із села Роботине на півдні Запорізької області. Українські війська підняли державний прапор у населеному пункті.

Військовослужбовці 47-ї окремої механізованої бригади встановили прапор України в селі Роботине на Мелітопольському напрямку.

На відео, опублікованому Валерієм Залужним, український прапор майорить на даху пошкодженої будівлі в оточенні спалених дерев.

У День державного прапора на зруйнованій російськими окупантами школі піднято синьо-жовтий прапор за підписом Головнокомандувача Збройних Сил України! – зазначили у 47-й бригаді.

Зауважимо, 22 серпня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що ЗСУ з боєм увійшли до Роботиного.

Також Генштаб повідомив про успіхи Збройних сил України у Роботиному.

Штучний інтелект стрімко змінює спосіб, у який люди шукають інформацію в інтернеті, трансформуючи те, як користувачі орієнтуються у вебпросторі. Замість традиційних пошукових систем вони дедалі частіше звертаються до чат-ботів, котрі дають готові відповіді, а не перелік посилань, за якими можна перейти.

Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення. 

На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.

Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.