Українські армійці підняли державний прапор у населеному пункті Роботине

Джерело: Валерій Залужний/Facebook

23 серпня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний опублікував відео із села Роботине на півдні Запорізької області. Українські війська підняли державний прапор у населеному пункті.

Військовослужбовці 47-ї окремої механізованої бригади встановили прапор України в селі Роботине на Мелітопольському напрямку.

На відео, опублікованому Валерієм Залужним, український прапор майорить на даху пошкодженої будівлі в оточенні спалених дерев.

У День державного прапора на зруйнованій російськими окупантами школі піднято синьо-жовтий прапор за підписом Головнокомандувача Збройних Сил України! – зазначили у 47-й бригаді.

Зауважимо, 22 серпня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що ЗСУ з боєм увійшли до Роботиного.

Також Генштаб повідомив про успіхи Збройних сил України у Роботиному.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.