Українські компанії другий рік поспіль визнають найкращими поштовими операторами у світі

Джерело:World Post and Parcel Award

“Нова Пошта” (NovaPost) здобула звання поштового оператора року за версією міжнародної премії World Post and Parcel Award. Про це повідомляє сайт організації.

Минулого року Укрпошта отримала цю премію, перемігши ще у двох номінаціях: “Філателістична кампанія року” та “Лідер галузі”.

“Попри те, що Nova Post працює в зоні бойових дій, минулого року вони збільшили свою мережу в Україні на 20%, відкрили 2242 відділення та встановили 1853 поштомати, пропонуючи 27 000 пунктів обслуговування у більш ніж 10 000 населених пунктах по всій Україні, навіть у прифронтових містах”, – зазначають організатори.

World Post & Parcel Awards – найавторитетніша галузева премія, яка вже протягом 25 років відзначає досягнення в індустрії пошти.

Конкурс проводять відкрито. У ньому беруть участь поштові оператори, компанії з експрес-доставлення та розробники технологій для автоматизації та інформаційного обміну у поштово-логістичній сфері. Премії вручаються в дев’яти різних номінаціях.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.

Результати масштабного дослідження, у межах якого проаналізували стан здоров’я 4,1 мільйона учасників, свідчать, що надмірна вага може стати причиною понад 30 типів онкологічних захворювань.

Двоє інформаторів ФСБ, які діяли на Одещині, отримали 8 років ув’язнення. Вони розвідували місця базування пунктів управління Сил оборони та штаби командування ЗСУ на півдні. Зловмисників затримали “на гарячому” у квітні під час спецоперації.