Українські оборонці знищили російську керовану ракету Х-59 над Дніпропетровщиною
Джерело: Повітряне командування “Схід”
Надвечір 8 лютого Сили оборони збили російську авіаційну ракету Х-59, яку ворог скерував на Криворізький район.
У Криворізькому районі Дніпропетровської області підрозділом Повітряне командування “Схід” знищено керовану авіаційну ракету Х-59, – зазначили у повідомленні.
Надвечір 6 лютого українські військові збили авіаційну ракету Х-59, яку росіяни скерували на Дніпропетровщину.
Надвечір 31 січня українські захисники збили ворожу авіаційну ракету Х-59 над Кривим Рогом.
Вдень 28 січня українські захисники збили ворожу авіаційну ракету Х-59, яку російські війська запустили у бік Дніпропетровщини.
Надвечір 23 січня Сили оборони збили російську авіаційну ракету Х-59, яку ворог спрямував на Дніпропетровщину.
21 січня українські захисники збили авіаційну ракету Х-59 над Дніпропетровщиною.
17 січня українські захисники збили чергову російську авіаційну ракету Х-59 над Дніпропетровщиною.
Надвечір 10 січня Сили оборони знищили ворожу керовану авіаційну ракету КАР Х-59 на Дніпропетровщиною.
Вдень 7 січня Сили протиповітряної оборони збили російську ракету Х-59 над Дніпропетровською областю.
1 січня Сили протиповітряної оборони знищили ворожу авіаційну ракету Х-59 над Дніпропетровщиною.
Довідка. Х-59 Овод – радянська дозвукова ракета, створена у 1970-х роках, що мала вирішити завдання знищення цілей, які були захищені зенітними ракетними комплексами середньої та більшої дальності.
- Інсайдер із питань оборони сказав виданню The Telegraph, що Росія розвиває виробництво зброї й планує “вести війну принаймні три-чотири роки”.
- 30 січня стало відомо, що військовослужбовці Збройних сил України збили російський літак Су-34. Орієнтована вартість знищеної ворожої цілі становить 36 млн доларів.
- Президент України Володимир Зеленський повідомив, що за січень війська РФ випустили по Україні більш як 330 ракет та близько 600 бойових БпЛА.
- На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 140 російських безпілотників різних типів.
23 січня на пресконференції в Давосі президент Польщі Анджей Дуда заявив, що “має право закликати запросити Україну до НАТО”.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що після успішної Харківської операції восени 2022 року російським військам не дали втекти. Генерал пояснив, що на той момент українська армія була виснажена після місяця постійних боїв.
Міністерство культури та стратегічних комунікацій України додало російського письменника Алєксандра Пєлєвіна до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте під час дискусії в Українському домі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив, що союзники НАТО підтверджують готовність до вступу України в Альянс, однак це стане можливим лише після досягнення стійкого миру.
Україна та Швеція домовилися про спільні проєкти в оборонно-промисловій сфері, включно з виробництвом бронетехніки, боєприпасів та розвитком далекобійних спроможностей.