Українські підприємці зможуть взяти участь у тренінговому курсі в ЄС

Джерело: “Дія.Бізнес”

Восени цього року українські підприємці зможуть взяти участь у тренінговому курсі на підприємстві у країні Європейського Союзу.

Відповідний конкурс оголосили в межах програми EU4Business за спільного фінансування ЄС та уряду Німеччини.

Мета тренінгового курсу – поділитися досвідом управління з керівниками українських компаній, які нещодавно розпочали свою діяльність. Учасники курсу спостерігатимуть і вивчатимуть процеси, організовані на сталих підприємствах у країнах ЄС.

Крім того, тренінговий курс також стане інструментом для подальшої співпраці між українськими та європейськими компаніями.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Переможці отримають стипендією для участі у тренінговому курсі. Стипендія покриває транспортні витрати, проживання, харчування та забезпечує стажування на підприємстві.

Країна(и) призначення будуть визначені спільно з переможцями відповідно до їхньої галузі і профілю діяльності.

Взяти участь у програмі можуть підприємці, які:

  • представляють молодий бізнес, зареєстрований в Україні протягом останніх 5 років;
  • не мають попереднього досвіду в управлінні компанією;
  • є мікро-, малим або середнім підприємством, яке орієнтоване на експорт;
  • добре володіють усною та письмовою англійською мовою (B2).

Довідково. Тренінговий курс відбудеться в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.

Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що президент Володимир Зеленський “робить перші, але впевнені кроки” до авторитарної моделі влади, заснованої на зловживанні повноваженнями та вибірковому переслідуванні опонентів.

10 липня українська військова розвідка зафіксувала ще один доказ воєнних злочинів, скоєних армією РФ. ГУР МО оприлюднило аудіоперехоплення наказу одного з командирів 155-ї окремої бригади морської піхоти тихоокеанського флоту РФ, у якому той закликає до звірств щодо українських військовополонених: “Голову отрезать, на пики посадить, выкинуть нах..й”.