Українські пілоти здійснили екстрену посадку в полі, щоб передати дитині цукерки (відео)

Джерело: Defence Blog

Українські пілоти здійснили екстрену посадку в полі біля хлопця, який майорів синьо-жовтим прапором, зустрічаючи військових із бойового завдання.

Як розповіли у виданні, хлопчик, який постійно вітав пілотів прапором України, коли вони пролітали над головою, отримав сюрприз. Зокрема льотчики приземлилися в полі, щоб вручити дитині цукерки та подарунки.

“Коли пара гелікоптерів Мі-24 поверталася зі свого завдання, один приземлився в полі, щоб дозволити члену екіпажу підійти до хлопчика з подарунками, а інший кружляв на низькій висоті”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цей вчинок викликав хвилю захоплення в користувачів соцмереж.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.