Українські школи отримають Wi-Fi-роутери та вебкамери від міжнародних партнерів

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України
Україна отримала нову масштабну партію техніки від міжнародних партнерів, яку використають для підключення інтернету в укриттях та облаштування кабінетів інформатики в українських школах.
Загалом у межах проєкту “Цифрові школи” передадуть 1 600 Wi-Fi-роутерів та 1 000 вебкамер. Найближчим часом їх отримають школи у 23 областях України. Роутери встановлять в укриттях шкіл, щоб освітній процес тривав навіть під час тривог. А вебкамери під’єднають до шкільних комп’ютерів для проведення онлайн-занять.
“Один із фокусів стратегії трансформації освіти – створити умови, у яких якнайбільше дітей зможуть навчатися офлайн. Для цього в закладах освіти мають бути обладнані укриття чи бомбосховища. За підтримки партнерів ми забезпечуємо їх необхідною технікою та інтернетом. 1 600 Wi-Fi-роутерів та 1 000 вебкамер від Cisco за сприяння USAID дадуть змогу організувати освітній процес у школах у 23 регіонах України. Щоб діти продовжували безпечно навчатися навіть під час повітряних тривог”, – пояснив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Найближчим часом розподіл гаджетів по школах та регіонах можна буде побачити на публічному дашборді.
Нагадаємо, у червні Міністерство цифрової трансформації та Cisco уклали меморандум про співпрацю у сфері інновацій та цифровізації. Завдяки цьому Україна змогла долучитися до програми Cisco Country Digital Acceleration.
Програма працює в майже 50 країнах світу. Її мета – прискорити цифровізацію, створення нових робочих місць та ріст ВВП. А також сприяти активному використанню інновацій у державному та приватних секторах.
Участь України у цій програмі допомагає ефективніше впроваджувати технологічні інструменти та інноваційні рішення в освітніх проєктах, серед яких – цифровізація українських шкіл.
Проєкт “Цифрові школи” реалізується компанією Cisco спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України в межах меморандуму про співпрацю у сфері інновацій та цифровізації.
- Міністерство освіти і науки України відвідала дружина прем’єр-міністра Республіки Вірменія Анна Акопян та передала гуманітарну допомогу українським школярам для онлайн-навчання.
- Україна отримала першу тисячу ноутбуків, планшетів і телефонів у межах кампанії “Laptops for Ukraine”.
- На Полтавщині у Кременчуку влада оголосила тендер на закупівлю ігрових ноутбуків. Виконавчий комітет міської ради закупив партію Dream Machines на загальну суму у майже 1,5 мільйона грн. Виявилося, що ціна за одиницю значно перевищує ринкову вартість.
Генеральний прокурор України Руслан Кравченко заявив, що посадовці Департаменту транспортної інфраструктури КМДА і “Київського метрополітену” знали про аварійний стан тунелю між станціями метро “Деміївська” та “Либідська”, але нічого з цим не робили.
Імовірно, президент США Дональд Трамп зрозумів урок, який так само важко давався всім його попередникам у XXI столітті: неможливо перезавантажити стосунки США з президентом РФ Володимиром Путіним.
Зранку 11 липня російські війська з артилерії обстріляли заклад охорони здоровʼя у Білозерці, що на Херсонщині. Пошкоджено будівлю медзакладу, постраждав пацієнт та двоє працівників.
Міністр міграції Швеції Юган Форсселл заявив, що “шокований і наляканий” крайньо правим активізмом свого сина-підлітка.
Посол України в Туреччині Наріман Джелялов подарував президенту Реджепу Таїпу Ердогану керамічний “Dostluk Kalkanı” (“Щит дружби”).