Українські стартапери вперше взяли участь у найбільшій виставці освітніх технологій Bett UK

Джерело: Мінцифри

Українські стартапери вперше взяли участь у Bett UK 2024 в Лондоні – найбільшій виставці освітніх технологій.

Подія зібрала понад 30 тисяч відвідувачів зі 120 країн світу. До складу делегації увійшли 8 команд, які презентували власні EdTech-стартапи.

Серед них:

  • Amperia – український виробник обладнання для освіти, програмного забезпечення та інтерактивних підручників;
  • BUKI – міжнародний EdTech-маркетплейс з пошуку репетиторів;
  • GIOS – інтерактивна платформа зі ШІ з вивчення математики;
  • Nanit Robot – EdTech-рішення для розвитку креативності й інженерних навичок;
  • Headway – EdTech-компанія, яка створює продукти з мікронавчання та входить до рейтингу найвпливовіших у світі з трансформації цифрового навчання та навичок спеціалістів – GSV 150.
  • CASES – соціальна мережа та EdTech-платформа для креативних індустрій;
  • Elai.io – платформа для перетворення тексту у відео;
  • Sensorama – компанія, яка спеціалізується на навчанні за допомогою VR-тренажерів. У 2023 році увійшла до п’ятірки найкращих у сфері AR/VR у світі.

За три дні українські компанії провели понад 230 зустрічей з представниками урядів, фундацій, університетів, шкіл та садочків. Зокрема, розпочали переговори з Oxford University, University of Arts London, University of Liverpool, урядами Ізраїлю, Індії та Польщі.

Також стартапери познайомилися із зацікавленими учасниками, представниками компаній та урядів держав, отримали зворотний зв’язок та ініціювали перемовини з потенційними партнерами. Загалом українські підприємці зібрали багато корисних контактів, серед яких: представники урядів Великої Британії, Саудівської Аравії, Нідерландів, адміністрації закордонних закладів освіти та міжнародних компаній.

Українська делегація провела зустрічі з виробниками та BigTech-компаніями, зокрема Lenovo, Dell, Acer, Google, Microsoft, Epson та BenQ. Говорили про постачання технічного обладнання, підтримку адаптації цифрових інструментів для вчителів та закладів освіти.

Крім того, за організації Фонду президента України відбулася окрема пітчинг-сесія, у якій взяли участь п’ять українських стартапів. Вони отримали можливість залучити додаткові інвестиції від провідних фондів Великої Британії.

Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.

Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.

Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у прибережному місті Вонсан. Під час зустрічі він охарактеризував стосунки між країнами як “непереможне бойове братерство”, повідомило МЗС Росії.

Компанія Google додала до свого додатка Gemini AI функцію, яка дозволяє створювати відео зі статичних зображень. Тепер користувачі, які мають платну підписку, можуть завантажити фото, додати текстовий опис – і отримати 8-секундне відео. Інструмент працює на базі генератора Veo 3 і вже встиг стати популярним серед тих, хто хоче анімувати старі світлини, вигадати фантастичні сцени або змонтувати короткі візуальні історії з кількох частин.