Українські військові скаржаться на погане харчування під час навчань за кордоном (фото)
Джерело: Букви
Українські військовослужбовці у соцмережах розповіли про харчування під час навчань за кордоном.
Користувач X з ніком @festivalofrust розповів про харчування в Польщі.
“Якщо сталося так, що Ви військовослужбовець, і дізналися що їдете за кордон на навчання – не поспішайте радіти. До вашої уваги, харчування солдата із ЗСУ на базі країни НАТО, а саме в Польщі. Мені пох**, що мені за це буде, за скот тримати себе не дозволю. І це ще квіточки”, – написав він.
- Фото: @festivalofrust/X
- Фото: @festivalofrust/X
- Фото: @festivalofrust/X
Інші користувачі розповіли також про погане харчування під час навчань в Грузії, Словаччині та Італії.
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
Люди скаржаться, що після навчань військові худнуть через погане харчування та невелику кількість їжі. Однак є й ті, хто розповідає про свій позитивний досвід щодо харчування в іноземних військових базах.
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
- Скрін X
- “Державний оператор тилу” (DOT) повідомив, що недоброчесні постачальники намагаються зірвати закупівлі харчування для Збройних сил України.
- У Міністерстві оборони України заявили, що перевірки якості харчування військовослужбовців ЗСУ відбуватимуться регулярно.
- Заступник міністра оборони України Віталій Половенко продовжує позапланово перевіряти постачання продуктів до військових частин.
27 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна і США домовилися не враховувати вже надану допомогу у майбутній угоді про співпрацю щодо рідкісноземельних металів.
До кінця квітня 2025 року Чехія у межах своєї ініціативи спорядить Україні ще 400 тисяч великокаліберних боєприпасів, повідомила міністерка оборони Яна Чернохова.
27 квітня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Україна не повинна погоджуватися на пропозицію президента США Дональда Трампа поступитися територією в обмін на припинення вогню з Росією, оскільки це було б схоже на “капітуляцію”.
У Генштабі повідомили про завершення другого етапу проєкту з психологічної реабілітації та відновлення боєздатності військовослужбовців Сил оборони України за підтримки НАТО.
Російська пропаганда запустила масштабну кампанію дезінформації, поширюючи фейки про нібито “звірства ЗСУ” на території Курської області. Мета — мобілізувати населення РФ на підтримку війни та виправдати злочини проти людяності.