Українські воїни 1 березня збили російський бомбардувальник Су-34

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Вранці 1 березня українські військові збили черговий російський винищувач Су-34.

Ворожий літак було збито близько 9 ранку на східному напрямку.

За даними ПС ЗСУ, збитий винищувач намагався завдати удару по позиціях ЗСУ керованими авіабомбами.

Варто зауважити, що це вже 14-й збитий літак російських військових за останні тижні. Зокрема лише за лютий ЗСУ збили 12 російських винищувачів та один літак А-50.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.