Українські юнаки, які перебувають за кордоном, мають особисто стати на облік в ТЦК

Джерело: пресслужба Сухопутних військ ЗСУ

Українські юнаки, яким виповнилось 17 років та які перебувають за кордоном, повинні приїхати в Україну, щоб стати на військовий облік.

В пресслужбі Сухопутних військ ЗСУ пояснили, що для того, щоб оновити свої дані в ТЦК дистанційно, потрібно вже стояти на обліку.

В Україні громадяни стають на військовий облік у 17 років, тому якщо цього не було зроблено, військовозобов’язаний має звернутися до ТЦК та СП особисто.

“Для взяття на військовий облік призовників громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.