Український танцівник Полунін з татюванням Путіна заявив, що залишить РФ

Джерело: Сергій Полунін/Telegram

Артист балету Сергій Полунін, котрий підтримує повномасштабне вторгнення РФ в Україні, вирішив залишити Росію, зауваживши, що у нього “душа не на місці”.

Приходить час, і душа почувається не там, де має бути. Давно мій час у Росії минув, ніби зараз я свою місію тут виконав, — заявив Полунін.

Він додав, що Росія дала йому “все, що потрібно, і навіть більше”, але нині йому “потрібно пройти” інший шлях. Водночас артист не уточнив, де мешкатиме, зазначивши, що головне, “щоб душа була спокійна”, а “родина щаслива і щоб було цікаво”.

Танцівник народився у Херсоні, згодом закінчив Київське хореографічне училище. З 2007 до 2012 року він був провідним солістом британського Королівського балету. У 2017 році Полунін отримав сербське громадянство, а 2018-му — російське. У 2018 році виступив в окупованому Криму, після чого потрапив до української бази “Миротворець”.

Він зробив татуювання з Путіним на грудях і розповів, що на його тілі є ще два портрети президента РФ, оскільки “Бог любить трійцю”. Водночас на руці артист набив герб України.

Тиждень тому Полуніна звільнили з посади керівника Севастопольського театру опери та балету.

Полунін був довіреною особою Путіна на виборах президента РФ 2024 року. Також він допомагає армії РФ: на його офіційному сайті відкрито збір пожертв.

Країни Європи неодноразово скасовували виступи Полуніна через підтримку війни.

Читайте також: Про російську спадщину в українському балеті: інтерв’ю з хореографом Іллею Мірошніченком

  • Ми зможемо “деокупувати” свій мозок, тільки поважаючи самих себе, своє історичне минуле та наше героїчне сьогодення – історик Ігор Кошіль.
  • Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.
  • Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що нещодавно з тимчасово окупованої території Херсонщини вдалося виїхати цивільному подружжю. Вони розповіли про жорстоке відношення росіян, зокрема жінку окупанти двічі побили лише за українську мову.

На початку 2024 року Фонд гарантування вкладів виставив на аукціон пул активів ліквідованих російських “Сбербанку” (перейменованого у “МР Банк”) та “Промінвестбанку”, а також  збанкрутілого українського “Мегабанку”. Це – комерційна нерухомість в Одесі та Сумах та право вимоги боргів по старих кредитах на загальну суму 2,8 мільярда. Однак, перемогу здобули компанії, що належать громадянам Росії.

18 грудня Генеральний секретар НАТО Марк Рютте повідомив, що Україна отримає 19 систем ППО від союзників для захисту критичної інфраструктури.

18 грудня у Брюсселі президент Володимир Зеленський зустрівся з главою Франції Емманюелем Макроном. Сторони обговорили ключові пріоритети для зміцнення оборонних спроможностей України.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 18 грудня.  Загалом від початку цієї доби відбулося 224 бойових зіткнення.

Міноборони звільнило очільника Національної академії сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного. Раніше повідомляли про цькування та побиття курсантів у закладі.