«Укрзалізниця» не планує підвищувати ціни на внутрішні пасажирські перевезення

Джерело: Українське радіо

Керівник із пасажирських комунікацій “Укрзалізниці” Олександр Шевченко заявив, що компанія не має наміру підвищувати ціни на внутрішні пасажирські перевезення. У грудні здійснено часткове подорожчання міжнародних квитків, але це зроблено для збереження стабільності внутрішніх цін.

“Тобто, ми не бачимо можливості, навіть морально-етичної, підвищувати ціни на внутрішні пасажирські перевезення”, – сказав він.

За словами Шевченка, “Укрзалізниця” досягла показників перевезень пасажирів, що майже дорівнюють тим, які були перед повномасштабною війною. Також наголошено, що компанія є основною логістичною артерією для перевезення всіх видів вантажів та пасажирів.

Щодо нововведень, таких як сервіс для військових та жіночі купе, Шевченко вважає їх вдалими рішеннями. Він наголосив успіх експерименту із жіночими купе, зазначаючи, що попит на цей сервіс виявився значним. Компанія реагує на нього, додаючи жіночі купе або цілі вагони на деякі рейси.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.

Результати масштабного дослідження, у межах якого проаналізували стан здоров’я 4,1 мільйона учасників, свідчать, що надмірна вага може стати причиною понад 30 типів онкологічних захворювань.

Двоє інформаторів ФСБ, які діяли на Одещині, отримали 8 років ув’язнення. Вони розвідували місця базування пунктів управління Сил оборони та штаби командування ЗСУ на півдні. Зловмисників затримали “на гарячому” у квітні під час спецоперації.