Умєров і Сирський зустрілися з міністром оборони Великої Британії: обговорили потреби ЗСУ

Фото: Рустем Умєров/Facebook

Джерело: Рустем Умєров/Facebook  

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Збройних сил України генерал-полковником Олександром Сирським зустрівся з міністром оборони Великої Британії Грантом Шаппсом та начальником штабу оборони адміралом Тоні Радакіном.

Під час зустрічі сторони обговорили першочергові потреби Сил оборони України.

Головнокомандувач Олександр Сирський поінформував про ситуацію на фронті та останні дії ворога.

Міністр оборони України висловив подяку британським партнерам за всебічну підтримку, зокрема за постачання ракет Storm Shadow, які змінюють ситуацію на полі бою.

“Велика Британія постійно переконує вільний світ робити правильні речі. Разом ми доводимо, що демократія може перемогти автократію”, – наголосив Рустем Умєров.

Зазначимо, що 7 березня, перебуваючи з візитом у Києві, міністр оборони Великої Британії повідомив, що Лондон посилює підтримку Україні, надавши повний пакет у розмірі 325 мільйонів фунтів (416,13 млн доларів) стерлінгів на новітні безпілотні літальні апарати для боротьби з незаконним вторгненням росіян.

Інвестиції, які передадуть понад 10 000 безпілотників для Збройних сил України, дозволять використовувати провідну світову оборонну промисловість Великої Британії, щоб забезпечити Україну новітніми можливостями нових безпілотників протягом 2024 року.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.