Умєров і Залужний відвідали позиції на Східному напрямку: обговорили посилення фортифікацій

Джерело: Міноборони
Міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генералом Валерієм Залужним відвідали позиції воїнів на Східному напрямку та привітали їх з Днем Сухопутних військ.
Командувач ОСУВ “Хортиця” генерал-полковник Олександр Сирський ознайомив міністра та Головнокомандувача з ситуацією на Східному напрямку. Також обговорили ключові потреби українських воїнів, які необхідні для ефективного знищення ворога.

Зображення: Міноборони
Міністр оборони зазначив, що окрім фронтового забезпечення та ключових потреб війська, під час поїздки обговорили питання підготовки рекрутів та посилення фортифікацій уздовж всієї лінії зіткнення.
Міністерство оборони та Генеральний штаб розвиває спільний план дій та оцінює потенційні загрози.
“Працюємо над посиленням постачання зброї на фронт, запускаємо виробництва, розширюємо можливості закупівель БпЛА (як розвідувальних, так і ударних), щоденно на зв’язку із партнерами”, – наголосив очільник Міноборони.
- 11 грудня міністр оборони України провів телефонну розмову з главою Міноборони Угорщини Крістофом Шалай-Бобровницьким.
- Два дні тому війська РФ розпочали масовані контрнаступальні операції на двох напрямках – Авдіївському та Мар’їнському – за підтримки бронетехніки.
- Аналітики ISW зауважили, що окупанти значно посилили атаки навколо Авдіївки, проте досягти вагомих результатів у наступі їм не вдалось.
Триває 1237-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем спрогнозував “рекордний потік озброєння” Україні вже найближчими днями.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.
Президент США Дональд Трамп розглядає можливість конфіскувати близько $5 млрд російських активів за кордоном і передати їх Україні.
В Україні з’явилися нові боєприпаси, що дозволяють ефективно боротися з дронами за допомогою стандартних автоматів. Оборонний кластер Brave1 ініціював розробку антидронових набоїв, що в рази підвищують шанси військових уразити рухому ціль.