Унаслідок негоди знеструмлено понад 70 населених пунктів у 5 областях – Міненерго

Джерело: Міненерго

За даними міністерства енергетики України через негоду у 5 областях без електропостачання залишись мешканці десятків населених пунктів.

Зазначається, що внаслідок грозового шторму без електроенергії залишаються мешканці 73 населених пунктів у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Чернігівській областях.

Найбільше знеструмлених населених пунктів на Дніпропетровщині, де без світла залишаються 9000 споживачів.

Також напередодні сталася чергова аварійна ситуація в мережах оператора системи передачі НЕК “Укренерго” в Одеській області. Відключилася лінія електропередачі 330 кВ, внаслідок чого знеструмлювалися споживачі.

Триває ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної. Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає.

Через обстріли росіянами Донеччини знеструмлювались 9 населених пунктів. Також внаслідок ворожих обстрілів без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.