Унаслідок обстрілу Донеччини було знеструмлено три шахти та 18 000 споживачів

Джерело: Міненерго

Російські окупанти обстріляли ТЕС у Донецькій області, внаслідок чого без електропостачання залишились три шахти, 35 населених пунктів та понад 18 000 споживачів.

Зазначається, що станом на ранок 31 жовтня усі шахти знову заживлено.

Окрім цього, на Херсонщині внаслідок російських обстрілів пошкоджено трансформатор: без світла залишилися 4 населених пункти, понад 7 тисяч споживачів.

Також без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Внаслідок технологічних порушень минулої доби тимчасово знеструмлювалися понад 5 тисяч споживачів у Запорізькій області. Зараз всіх заживлено.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.

Українські військові пілоти розпочнуть підготовку на десяти нових навчально-тренувальних літаках ALTO NG, котрі держава отримала завдяки Коаліції спроможностей повітряних сил, уряду Чехії та благодійному фонду Dárek pro Putina.

Державний секретар США Марко Рубіо наголосив, що домовленості між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом в Анкориджі, про які неодноразово заявляли російські посадовці, насправді ніколи не існувало.