Уночі над Україною збито дві ракети та чотири БпЛА
Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук
У ніч на 8 серпня російські окупаційні війська атакували Україну кількома ракетами та безпілотниками. Більшість ворожих цілей збито.
Загадом вночі ворог випустив дві балістичні ракети “Іскандер-М” по Харківській області (район пусків – Бєлгородська область, РФ). дві керовані авіаційні ракети Х-59 (район пусків – акваторія Азовського моря) та чотири ударні БпЛА типу “шахед” (район пусків – Єйськ, РФ).
У результаті протиповітряного бою мобільними вогневими групами Сил оборони України, зенітними ракетними військами та підрозділами РЕБ Повітряних Сил збито:
- дві керовані авіаційні ракети Х-59
- чотири ударних БпЛА
Збивали ворожі цілі над Одеською, Херсонською та Кіровоградською областями.
- Пізно ввечері 5 серпня російські війська завдали ракетного удару в напрямку Києва та передмістя.
Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.
Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.
Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.
Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора повідомила про заочну підозру ще одному судді Південного окружного військового суду РФ, який причетний до незаконного засудження українського військовополоненого.
В тимчасово окупованому Криму російська влада засудила місцевого жителя до 17 років позбавлення волі за звинуваченням у донатах для ЗСУ.