Уночі РФ вдарила по ТЕС: поранено трьох енергетиків

Джерело: ДТЕК

Під час нічної ракетно-дронової атаки 20 червня війська РФ поцілили у теплоелектростанцію ДТЕК.

Унаслідок ворожої таки поранень зазнали троє енергетиків. Їм надають медичну допомогу.

У ДТЕК додали, що внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання ТЕС. Зараз на місці працюють фахівці, які займаються ліквідацією наслідків.

Сьогоднішня атака стала сьомою атакою на теплоелектростанції ДТЕК за останні три місяці.

Загалом, від початку повномасштабної війни, війська РФ понад 180 разів атакували ТЕС ДТЕК. Унаслідок цих атак було поранено 53 працівників, троє – загинули.

Додамо, що під час нічної атаки окупанти пошкодили енергооб’єкти у чотирьох областях – Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській та Київській.

У жінки з тяжкою формою хвороби Альцгеймера після вживання грибів, що містять псилоцибін, тимчасово покращилися пам’ять, мовлення та здатність виконувати повсякденні справи без сторонньої допомоги. Цей випадок привернув увагу науковців, однак дослідники наголошують: він не є доказом того, що психоделіки можуть лікувати деменцію.

Криза пального в Росії внаслідок ударів українських дронів по нафтовій інфраструктурі продовжує посилюватись. Обмеження на продаж бензину запровадили в головному нафтовидобувному регіоні країни, в якому видобувається 40% усієї російської нафти — Ханти-Мансійському автономному окрузі.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу знову заявив, що країна має зменшити залежність від військової підтримки США. За його словами, Ізраїлю потрібно розвивати власну систему виробництва озброєнь.

Завтра, 24 червня, у Кривому Розі оголошено день жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару РФ.

Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.