Уночі РФ вдарила по ТЕС: поранено трьох енергетиків
Джерело: ДТЕК
Під час нічної ракетно-дронової атаки 20 червня війська РФ поцілили у теплоелектростанцію ДТЕК.
Унаслідок ворожої таки поранень зазнали троє енергетиків. Їм надають медичну допомогу.
У ДТЕК додали, що внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання ТЕС. Зараз на місці працюють фахівці, які займаються ліквідацією наслідків.
Сьогоднішня атака стала сьомою атакою на теплоелектростанції ДТЕК за останні три місяці.
Загалом, від початку повномасштабної війни, війська РФ понад 180 разів атакували ТЕС ДТЕК. Унаслідок цих атак було поранено 53 працівників, троє – загинули.
Додамо, що під час нічної атаки окупанти пошкодили енергооб’єкти у чотирьох областях – Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській та Київській.
- В “Укренерго” прокоментували заяви деяких ЗМІ та фахівців щодо ймовірного відключення світла взимку на 20 годин.
Колишній президент США Джо Байден використав промову на гала-вечорі демократів, щоб атакувати Дональда Трампа напередодні проміжних виборів. Серед його головних претензій були проєкти Трампа у Вашингтоні, відносини з Путіним і політика щодо НАТО.
Глава РФ Володимир Путін визнав черги на АЗС та дефіцит окремих марок бензину, попри максимальне завантаження нафтопереробних заводів та використання накопичених резервів.
Іракська влада провела серію антикорупційних рейдів перед очікуваним візитом прем’єра Алі аль-Заїді до Вашингтона. За даними держмедіа, серед затриманих – депутати, посадовці та щонайменше один представник Міністерства нафти.
Президент Сербії Александар Вучич заявив про відновлення строкової військової служби з березня 2027 року. За його словами, це зміцнить обороноздатність країни та підвищить рівень підготовки молоді.
У сербському місті Кралєво очікують тисячі протестувальників після заяви президента Александра Вучича про готовність піти з посади. Його відставка має відкрити шлях до дострокових президентських і парламентських виборів.