Уночі РФ вдарила по ТЕС: поранено трьох енергетиків
Джерело: ДТЕК
Під час нічної ракетно-дронової атаки 20 червня війська РФ поцілили у теплоелектростанцію ДТЕК.
Унаслідок ворожої таки поранень зазнали троє енергетиків. Їм надають медичну допомогу.
У ДТЕК додали, що внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання ТЕС. Зараз на місці працюють фахівці, які займаються ліквідацією наслідків.
Сьогоднішня атака стала сьомою атакою на теплоелектростанції ДТЕК за останні три місяці.
Загалом, від початку повномасштабної війни, війська РФ понад 180 разів атакували ТЕС ДТЕК. Унаслідок цих атак було поранено 53 працівників, троє – загинули.
Додамо, що під час нічної атаки окупанти пошкодили енергооб’єкти у чотирьох областях – Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській та Київській.
- В “Укренерго” прокоментували заяви деяких ЗМІ та фахівців щодо ймовірного відключення світла взимку на 20 годин.
Кількість жертв подвійного землетрусу у Венесуелі зросла до 1430 осіб, ще 3238 людей отримали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на заяву законодавця Хорхе Родрігеса, який виступив на державному телебаченні.
За підтримки Consulado General de Ucrania en Barcelona на вітражі Саґрада Фамілія у Барселоні – одної з найвизначніших сакральних споруд у світі – написання “Kiev”, похідне від російської транслітерації, замінили на “Kíiv”.
Під час чергового обміну військовополоненими український омбудсман Дмитро Лубінець зустрівся з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.
У Данії зафіксували новий температурний рекорд за понад 150 років метеорологічних спостережень.
У Польщі затримали чоловіка, який ображав українську касирку в магазині Żabka на ґрунті національної ненависті. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.