Уряд Болгарії готується до проведення реформи спецслужб: викорінюватимуть російських агентів

Джерело: Politico

Прем’єр-міністр Болгарії Николай Денков заявив, що Софія більше “не закриватиме очі на спроби Росії вплинути на внутрішню політику країни”.

Денков запевнив, що планує провести реформу спецслужб з метою викорінення із силових структур російської агентури.

При цьому прем’єр наголосив на необхідності покласти край бездіяльності правоохоронних органів, які “закривають очі” на підривні дії РФ усередині країни, зокрема коли справа стосується розслідування втручання Росії у внутрішні справи Болгарії.

У контексті цього Денков згадав про багаторічну бездіяльність силових структур після низки диверсій на арсеналах та військових заводах Болгарії, що розпочалися у 2011 році.

Як пояснили у виданні, реформа спецслужб зазнає протидії президента Болгарії Румена Радева, якого вважають проросійським. Тож уряд має намір внести законодавчі зміни, які допоможуть це реалізувати.

Федеральний суд Швейцарії в одній зі справ про зґвалтування пом’якшив покарання ґвалтівнику, тому що “саме сексуальне насилля тривало не довго – 11 хвилин”.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Співачка Олена Тополя (Alyosha) пояснила, чому життя за кордоном для неї було важчим, ніж в Україні під обстрілами.

Палестинське бойове угруповання ХАМАС заявляє, що на прохання глави РФ Володимира Путіна звільнило двох російських громадян, утримуваних у заручниках на охопленій війною території Сектора Гази.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.