Уряд Фінляндії хоче полегшити конфіскацію майна росіян

Джерело: Yle

У Фінляндії уряд має намір полегшити конфіскацію нерухомості громадян Росії. Міністерка юстиції Фінляндії Ліна Мері зазначила, що значна частина квартир пустує, а з їхніми власниками неможливо зв’язатися.

“Ми не можемо залишатися в такому вічному глухому куті тільки тому, що не можемо отримати певне повідомлення від влади”, – сказала Мері. – “Доля Гельсінкської арени останнім часом широко обговорюється в суспільстві, але це є лише одним із прикладів ширшої проблеми”.

Ще на початку липня країна посилила обмеження на в’їзд для російських власників нерухомості.

У вересні країна заявляла, що має намір посилити міграційну політику низкою способів. Метою є скорочення дозволів для шукачів притулку до мінімального рівня, дозволеного директивою ЄС.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.