Уряд Південної Кореї посилив експортні санкції щодо Росії та Білорусі
Джерело: Yonhap
Південнокорейський уряд оголосив про посилення контролю над експортом товарів до Росії та Білорусі у відповідь на їхні агресивні дії. Це рішення передбачає значне розширення списку обмежених товарів.
Міністерство торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї додало 682 нові позиції до списку заборонених для експорту в Росію та Білорусь товарів. Серед них знаходяться такі предмети, як важка будівельна техніка, акумуляторні батареї, верстати та компоненти для авіації.
З цим оновленням загальна кількість пунктів у списку санкцій зросте до 1159.
Очікується, що ця політика набуде чинності на початку 2024 року після завершення всіх необхідних адміністративних процедур та офіційного оприлюднення керівництва для експортерів від уряду Південної Кореї.
Крім того, південнокорейський уряд підкреслив, що будуть проведені індивідуальні аналізи “виняткових випадків” для експорту, щоб забезпечити точність застосування цих заходів.
- США, ЄС і Велика Британія тиснуть на Ліберію, Маршаллові Острови та Панаму, щоб вони посилили нагляд за суднами під їхніми прапорами та гарантували, що вони не транспортують російську нафту, продану вище максимальної ціни.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.