Уряд розпочав роботу над єдиним Планом реформ до 2027 року – Шмигаль

Джерело: пресслужба Кабінету міністрів

3 жовтня премєр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд запускає роботу над єдиним Планом реформ до 2027 року. Зазначається, що план охопить усі сфери, які впливають на державні інституції, економіку та взаємодію з громадянами.

Шмигаль поінформував, що Україна має низку документів із пропозиціями реформ від наших партнерів — від 7 рекомендацій ЄС до переліку структурних маяків МВФ. Ці та інші пропозиції та ініціативи будуть об’єднані в одну дорожню карту змін. За ініціативи президента був розроблений Концепт посилення стійкості демократії.

Цей документ під час візиту до Сполучених Штатів був переданий Президентом України Президенту США. Тепер розпочинаємо роботу над створенням єдиного документа — дорожньої карти реформ — на основі Концепту посилення стійкості з урахуванням пропозицій партнерів, — зазначив прем’єр.

Він додав, що план реформ стане частиною майбутньої Української доктрини.

У документ маємо закласти важливі цілі: розвиток державних інституцій, розвиток конкурентної економіки та зміцнення взаємодії між державою, бізнес-середовищем і громадянським суспільством, — зауважив Шмигаль.

Очільник Уряду акцентував, що реформи будуть фундаментом нашої перемоги та запорукою успішного відновлення та зростання.

Нагадаємо, посадовці адміністрації президента США Джо Байдена набагато більше стурбовані корупцією в Україні, ніж публічно це визнають, випливає із конфіденційного документа США, отриманого Politico.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте вважає необґрунтованою різку критику канцлера ФРН Олафа Шольца з боку президента України Володимира Зеленського.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко передав підрозділам Сил оборони України сім комплексів протидії технічній розвідці “Ай-Петрі СВ”, а також засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) та безпілотники “Посейдон”.

Розвідка США з’ясувала, що пропозиція направити північнокорейських військових для участі у бойових діях проти України надійшла від Пхеньяну, а не від Москви.

Коли в інформаційному просторі з’являється згадка про “безвісти зниклих” – нерідко у суспільства це асоціюється…

Глава МЗС Чехії Ян Ліпавський, критикуючи поїздку прем’єра Словаччини Роберта Фіцо до президента РФ Володимира Путіна, наголосив, що раніше саме Чехія вирішила відмовитися від постачань російського газу.