Уряд Японії спорядив підрозділам ДСНС 40 автомобілів та обладнання для розмінування

Джерело: пресслужба МВС

20 листопада міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що уряд Японії спорядив підрозділам ДСНС обладнання для розмінування, зокрема десятки спецавтомобілів та міношукачі.

Клименко зауважив, що Японія систематично передає Україні технічне обладнання, автомобільну техніку, машини для розмінування.

Він наголосив, що ці 40 автомобілів і відповідне обладнання, надане урядом Японії, забезпечить нам швидкість розмінування українських територій.

40 спецавтомобілів, 50 ручних міношукачів, а також контейнери та рідина для гасіння вогню. Оснащення, яке сьогодні надала нам Японія, значно пришвидшить процес гуманітарного розмінування та зробить його безпечнішим для піротехніків.

Загалом японська делегація спорядила 40 автомобілів, 50 металодетекторів, 150 контейнерів та рідину для гасіння вогню.

Міністр висловив вдячність послу Японії в Україні Мацуді Кунінорі, японському уряду та народу за постійну підтримку України.

Зауважимо, лише у вересні японський Уряд передав підрозділам ДСНС України 24 вантажні автомобілі з маніпуляторами ISUZU для гуманітарного розмінування.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує передати Україні 20 тисяч тонн металу для захисту об’єктів енергетики від російських обстрілів.

Україна та Словенія підписали угоду про надання 1,5 мільйона євро на гуманітарне розмінування.

Станом на 25 листопада 2023 року, через повномасштабну війну Росії проти України збитків зазнали 1 750 об’єктів культурної інфраструктури.

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Фінська митниця повідомила у вівторок, 5 грудня, що дві фінські компанії підозрюються в експорті до Росії безпілотників та іншої військової продукції на суму понад 3 мільйони євро в порушення санкцій ЄС.